返回列表 发新帖回复
楼主: admin

2019年12月份更新日志

  [复制链接]
匿名  发表于 2024-4-24 10:59:28
Безкоштовний курс
у сфері криптовалют
та трейдингу
Пройдіть безкоштовний курс та дізнайтесь, наскільки трейдинг
підходить саме Вам
play-btnЗа хвилину про курс
Cryptology x WhiteBIT®
Безкоштовний курс у сфері криптовалют та трейдингу
ТРЕЙДИНГ НАВЧАННЯ БЕЗКОШТОВНО
Як зрозуміти, що вам час розпочати свій розвиток у трейдингу?
Як зрозуміти, що вам
час розпочати свій
розвиток у трейдингу?
Вас цікавлять фінансові ринки та можливість керувати своїми грошима
01
Вас цікавлять фінансові ринки та можливість керувати своїми грошима
Ви досягли своєї «стелі» на роботі та втомилися від начальства
02
Ви досягли своєї «стелі» на роботі та втомилися від начальства
Вам потрібен особистий графік та можливість працювати у будь-якій точці світу
03
Вам потрібен особистий графік та можливість працювати у будь-якій точці світу
У вас є капітал, який ви хочете примножити – вигідно та безпечно
04
У вас є капітал, який ви хочете примножити – вигідно та безпечно
Для кого цей безкоштовний курс із криптовалют
01
Фрілансер
Знайдіть додаткове джерело прибутку, яке з часом може перерости у повноцінну зайнятість.
02
Підприємець
Інвестуйте гроші з бізнесу, торгуючи самостійно чи під довірчим управлінням
03
Топ менеджер
Збільште свій капітал вигідно та безпечно, забувши про офіс та начальство
Взяти участь
Програма курсу
Команда Cryptology
Хто ми
Команда Cryptology
Це велика команда з 26 практикуючих трейдерів, яка ділиться своїм досвідом та знаннями. Зібрали ціле ком'юніті людей з однаковими цілями та інтересами. Наші навчальні програми дозволяють отримувати актуальні навички, які можна одразу використати на фінансових ринках.
Cryptology x WhiteBIT® partner
Офіційні партнери з розвитку криптоіндустрії та трейдингу в Україні
CREATE
EXPLORE
CELEBRATE
LEARN
Cryptology
Навчайтеся на ходу
Де і коли зручно
За час навчання ви навчитеся криптанству і торгувати по-новому: швидко адаптувати свою страгтегію під мінливий ринок, ефективно управляти ризиками і безперервно підвищувати власну продуктивність

Ви дивитесь відеоуроки в особистому кабінеті

Модулі відкриватимуться поетапно з дати старту навчання. Доступ до уроків у вас залишається назавжди
Після кожного уроку проходьте онлайн-тест для перевірки знань

Перевіряєте свої знання і якщо потрібно, переглядаєте урок
Впроваджує на практиці отримані знання

Ви можете заробити перші гроші на крипті прямо під час навчання
background
ПРЯМО ЗАРАЗ У ВАС Є 2 ВАРІАНТИ:
Втратити цю можливість і далі сумніватися "чи зміг би я?!"
Втратити цю можливість і далі сумніватися
"чи зміг би я?!"
Пройти безкоштовний курс з трейдингу та досягти фінансової свободи та успіху
Пройти безкоштовний курс з трейдингу та досягти фінансової свободи та успіху
ВІДГУКИ ПРО БЕЗКОШТОВНИЙ КУРС ІЗ ТРЕЙДИНГУ
WORKSHOP
Юра
ЮРА
5
рейтинг за
аспектами навчання
Хочу подякувати команді Cryptology за якісний продукт. Отримав величезний буст завдяки менторам, які ділилися своїм багаторічним досвідом. Всі запити, із якими я прийшов на воркшоп, я для себе закрив. Особливо хочу подякувати за те, що зміг попрацювати під час другого місяця із сенсеєм @vladgap Переданий безцінний досвід і стріми Влада-це скарб. Надзвичайно радий, що зміг в рази покращити свої нав...
WORKSHOP
Олег
ОЛЕГ
5
рейтинг за
аспектами навчання
Я 6 хотів висловити свою подяку за можливість взяти участь у воркшопі. Велике спасибі трейдерам, які підготували для нас матеріали та поділилися своїм опитом. Особливо вдячний трейдеру @Garry за роботу, за розбір торгових журналів і направлення в правильне русло. Цей воркшоп став для мене справжнім бустом для розвитку у сфері трейдингу, і я щиро вдячний Cryptology за цю можливість. Дуже Вам Всім д...
WORKSHOP
Полиюх
ПОЛИЮХ
5
рейтинг за
аспектами навчання
Всех приветствую Хочу поблагодарить менторов и причастных из команды Cryptology к нашему обучению и результативному окончанию WorkShop 4 !!! Было приятно учится и одновременно отдыхать при работе с Вами. Информация которую Вы дали легко усваивается и дает реальное понимание движения цены, что совместно с практикой подняло мой скил на новый уровень. Результат не заставил себя долго ждать и уже дае...
INTRADAY
Aleksandr15474
ALEKSANDR15474
5
рейтинг за
аспектами навчання
Ребят всем привет,залетел на интро на 3 месяца,здесь по факту 3-4 дня,но комфортно,ребята правда делаю очень достойный продукт,все понятно,отвечают на все вопросы,чекнул ноушен,очень много инфы,был в других дискордах,но никто не дотягивает до криптолоджи,вообще не жалею что купил на 3 месяца,так же офигел от количестов стримов здесь,и отдельно что хочу сказать , чего не видел и не читал у других к...
INTRADAY
crypto33x
CRYPTO33X
5
рейтинг за
аспектами навчання
В октябре этого года впервые взял аккаунт на тфф(специально сделал скрин до входа в Интру ). Имея ноль представлений о том, как торговать см на форекс рынке я бескомпромиссно слил аккаунт почти достигнув дна. В это же время наткнулся на ваше сообщество и 1-го ноября я наконец-то попал в сюда. Забросил акк на ТФФ, начал изучать Интру и зависать тут сутками напролёт. Взял новый аккаунт на Пипсах....
INTRADAY
kot3331
KOT3331
5
рейтинг за
аспектами навчання
Всех приветствую, я новенький в Интре. Я был не многословен, но за два месяца я многому научился, в Notion просмотрел +40 часов всех стримов которые принесли мне большой вклад так же стримы @Garry ?? @cobask ?? @Kudo ?? мое почтение стримы просто улет . Много нового увидел и узнал по вашим сделкам, стримам, подчеркнул для своей тс важные факторы, я действительно многое внутри себя поменял, а такж...
ON-LINE-SCHOOL
LarsFurvus
LARSFURVUS
5
рейтинг за
аспектами навчання
Вітаю. Я пройшов 10 поток навчання, Advanced. Хочу подякувати всім менторам, які вклали свої сили, кураторам, адмінам чатів і команді, з якою я безпосередньо не мав контакту. Навчання дало мені сильний буст як початківцю. Попереду ще роки становлення, але Cryptology дало фундаментальні знання, за допомогою яких я відчуваю себе впевнено і маю чіткий план дій. Цей проект найкращий на ринку України,...
INTRADAY
gromFX
GROMFX
5
рейтинг за
аспектами навчання
Благодарен всей команде cryptology за моё первое образование в сфере трейдинга и помощь в приобретении новой профессии , первые шаги в это мир я получил благодаря вам и рад что с Вами продолжаю этот путь , следующий год надеюсь что смогу добиться намеченной цели и благодарю своего наставника @vlad_vim за помощь в этом не простом пути . Всех с новым 2024 годом. всем нам Победы!
INTRADAY
JakeGreen
JAKEGREEN
5
рейтинг за
аспектами навчання
За последние 2 месяца в интре по ощущениям я сильно продвинулся и узнал прям кучу крутых и интересных штук. С пониманием, что дальнейший путь это по сути фриролл (я не теряю деньги на трейдинге), усилилось желание углубляться в эту сферу и бить её на дистанции. Следующий чек-поинт - вывести налом все деньги, что я когда-либо заводил в крипту, и тогда это будет прям чистый фриролл. Огромное спаси...
WORKSHOP
Георгий
ГЕОРГИЙ
5
рейтинг за
аспектами навчання
Это был очень сильный буст Я пришел на workshop спустя месяц после курса Pro 8.0 с непониманием как строить контекст , что хочу увидеть на графике , Благо @vladgap & @cobask помогли решить этот вопрос довольно быстро так как Максим оказался мне очень близок и мне легко удалось его понять, мне очень сильно понравилось работать по его торговой стратегии , она очень комфортная , простая и интересная...
WORKSHOP
Юра
ЮРА
5
рейтинг за
аспектами навчання
Хочу подякувати команді Cryptology за якісний продукт. Отримав величезний буст завдяки менторам, які ділилися своїм багаторічним досвідом. Всі запити, із якими я прийшов на воркшоп, я для себе закрив. Особливо хочу подякувати за те, що зміг попрацювати під час другого місяця із сенсеєм @vladgap Переданий безцінний досвід і стріми Влада-це скарб. Надзвичайно радий, що зміг в рази покращити свої нав...
WORKSHOP
Олег
ОЛЕГ
5
рейтинг за
аспектами навчання
Я 6 хотів висловити свою подяку за можливість взяти участь у воркшопі. Велике спасибі трейдерам, які підготували для нас матеріали та поділилися своїм опитом. Особливо вдячний трейдеру @Garry за роботу, за розбір торгових журналів і направлення в правильне русло. Цей воркшоп став для мене справжнім бустом для розвитку у сфері трейдингу, і я щиро вдячний Cryptology за цю можливість. Дуже Вам Всім д...
WORKSHOP
Полиюх
ПОЛИЮХ
5
рейтинг за
аспектами навчання
Всех приветствую Хочу поблагодарить менторов и причастных из команды Cryptology к нашему обучению и результативному окончанию WorkShop 4 !!! Было приятно учится и одновременно отдыхать при работе с Вами. Информация которую Вы дали легко усваивается и дает реальное понимание движения цены, что совместно с практикой подняло мой скил на новый уровень. Результат не заставил себя долго ждать и уже дае...
INTRADAY
Aleksandr15474
ALEKSANDR15474
5
рейтинг за
аспектами навчання
Ребят всем привет,залетел на интро на 3 месяца,здесь по факту 3-4 дня,но комфортно,ребята правда делаю очень достойный продукт,все понятно,отвечают на все вопросы,чекнул ноушен,очень много инфы,был в других дискордах,но никто не дотягивает до криптолоджи,вообще не жалею что купил на 3 месяца,так же офигел от количестов стримов здесь,и отдельно что хочу сказать , чего не видел и не читал у других к...
INTRADAY
crypto33x
CRYPTO33X
5
рейтинг за
аспектами навчання
В октябре этого года впервые взял аккаунт на тфф(специально сделал скрин до входа в Интру ). Имея ноль представлений о том, как торговать см на форекс рынке я бескомпромиссно слил аккаунт почти достигнув дна. В это же время наткнулся на ваше сообщество и 1-го ноября я наконец-то попал в сюда. Забросил акк на ТФФ, начал изучать Интру и зависать тут сутками напролёт. Взял новый аккаунт на Пипсах....
INTRADAY
kot3331
KOT3331
5
рейтинг за
аспектами навчання
Всех приветствую, я новенький в Интре. Я был не многословен, но за два месяца я многому научился, в Notion просмотрел +40 часов всех стримов которые принесли мне большой вклад так же стримы @Garry ?? @cobask ?? @Kudo ?? мое почтение стримы просто улет . Много нового увидел и узнал по вашим сделкам, стримам, подчеркнул для своей тс важные факторы, я действительно многое внутри себя поменял, а такж...

Безкоштовний курс у сфері криптовалют та трейдингу
Пройдіть безкоштовний курс та дізнайтесь, наскільки трейдинг підходить саме Вам
Безкоштовний курс у сфері криптовалют та трейдингу
БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ ТРЕЙДИНГУ - ЦЕ СКАМ?
Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці? Ну, загалом так, але далеко не завжди! Безкоштовні курси трейдингу можуть бути корисними. Не все те, що криптовалюта навчання з нуля безкоштовно - скам, але є низка факторів, які варто врахувати:

Якість матеріалів. Деякі безкоштовні курси можуть надавати базову інформацію, але не завжди вони покривають усі аспекти трейдингу або криптовалют.
Надійність та авторитетність. Важливо досліджувати ресурси та переконатися, що вони надають актуальну та достовірну інформацію. Рекомендації від досвідчених трейдерів або перевірені освітні платформи можуть бути більш надійними.
Приховані платні послуги. Іноді безкоштовні курси можуть запропонувати базовий матеріал, але для отримання розширених знань або функціоналу доведеться перейти на платні плани. Це нормально, але важливо розуміти, що такі послуги можуть бути не безкоштовними зрештою.
Особиста відповідальність. Так, трейдинг навчання безкоштовно можливе, але успіх у трейдингу залежить від самодисципліни, практики і постійного навчання. Безкоштовні курси можуть бути хорошим початком, але самостійна робота і практика відіграють ключову роль в успіху.
Не всі безкоштовні курси скам, але обираючи такі ресурси, важливо бути уважним, перевіряти їхню якість і переконуватися, що вони відповідають вашим освітнім потребам.

КУРСИ З КРИПТОВАЛЮТИ БЕЗКОШТОВНО - ЧОМУ ВАРТО ПОЧИНАТИ САМЕ З ЦЬОГО?
Безкоштовні курси з криптовалюти - це чудова відправна точка для початківців. Ось чому:

Безкоштовні курси з криптовалюти - це чудова відправна точка для початківців. Ось чому:
Освоєння базових понять. Курси трейдингу безкоштовно зазвичай пропонують базову інформацію про криптовалюти, їхні технології та основи трейдингу. Це допоможе зрозуміти, чим займається ринок криптовалют і які інструменти використовують трейдери.
Тестування інтересу. Ці курси дають можливість зрозуміти, наскільки трейдинг криптовалютами цікавий особисто для вас. Це шанс вивчити основи й оцінити, чи варто заглиблюватися в цю тему.
Вивчення ресурсів. Безкоштовні курси можуть бути ключем до пошуку найкращих освітніх ресурсів. Вони можуть підказати, які аспекти трейдингу криптовалют вам цікаві та де можна знайти глибшу інформацію.
Таким чином, почати з безкоштовних курсів з криптовалют - це чудовий спосіб познайомитися з темою без фінансових ризиків і прийняти рішення, чи варто глибше занурюватися у світ трейдингу криптовалют.
回复

使用道具

匿名  发表于 2024-4-24 11:25:18

Безкоштовний курс

?? 46.8.29.x ??? 2023-12-23 06:45
Что же вы найдете по ссылке - Top Scanner - Free PDF Scanner App читы

...

Безкоштовний курс
у сфері криптовалют
та трейдингу
Пройдіть безкоштовний курс та дізнайтесь, наскільки трейдинг
підходить саме Вам
play-btnЗа хвилину про курс
Cryptology x WhiteBIT®
Безкоштовний курс у сфері криптовалют та трейдингу
ТРЕЙДИНГ НАВЧАННЯ БЕЗКОШТОВНО
Як зрозуміти, що вам час розпочати свій розвиток у трейдингу?
Як зрозуміти, що вам
час розпочати свій
розвиток у трейдингу?
Вас цікавлять фінансові ринки та можливість керувати своїми грошима
01
Вас цікавлять фінансові ринки та можливість керувати своїми грошима
Ви досягли своєї «стелі» на роботі та втомилися від начальства
02
Ви досягли своєї «стелі» на роботі та втомилися від начальства
Вам потрібен особистий графік та можливість працювати у будь-якій точці світу
03
Вам потрібен особистий графік та можливість працювати у будь-якій точці світу
У вас є капітал, який ви хочете примножити – вигідно та безпечно
04
У вас є капітал, який ви хочете примножити – вигідно та безпечно
Для кого цей безкоштовний курс із криптовалют
01
Фрілансер
Знайдіть додаткове джерело прибутку, яке з часом може перерости у повноцінну зайнятість.
02
Підприємець
Інвестуйте гроші з бізнесу, торгуючи самостійно чи під довірчим управлінням
03
Топ менеджер
Збільште свій капітал вигідно та безпечно, забувши про офіс та начальство
Взяти участь
Програма курсу
Команда Cryptology
Хто ми
Команда Cryptology
Це велика команда з 26 практикуючих трейдерів, яка ділиться своїм досвідом та знаннями. Зібрали ціле ком'юніті людей з однаковими цілями та інтересами. Наші навчальні програми дозволяють отримувати актуальні навички, які можна одразу використати на фінансових ринках.
Cryptology x WhiteBIT® partner
Офіційні партнери з розвитку криптоіндустрії та трейдингу в Україні
CREATE
EXPLORE
CELEBRATE
LEARN
Cryptology
Навчайтеся на ходу
Де і коли зручно
За час навчання ви навчитеся криптанству і торгувати по-новому: швидко адаптувати свою страгтегію під мінливий ринок, ефективно управляти ризиками і безперервно підвищувати власну продуктивність

Ви дивитесь відеоуроки в особистому кабінеті

Модулі відкриватимуться поетапно з дати старту навчання. Доступ до уроків у вас залишається назавжди
Після кожного уроку проходьте онлайн-тест для перевірки знань

Перевіряєте свої знання і якщо потрібно, переглядаєте урок
Впроваджує на практиці отримані знання

Ви можете заробити перші гроші на крипті прямо під час навчання
background
ПРЯМО ЗАРАЗ У ВАС Є 2 ВАРІАНТИ:
Втратити цю можливість і далі сумніватися "чи зміг би я?!"
Втратити цю можливість і далі сумніватися
"чи зміг би я?!"
Пройти безкоштовний курс з трейдингу та досягти фінансової свободи та успіху
Пройти безкоштовний курс з трейдингу та досягти фінансової свободи та успіху
ВІДГУКИ ПРО БЕЗКОШТОВНИЙ КУРС ІЗ ТРЕЙДИНГУ
WORKSHOP
Юра
ЮРА
5
рейтинг за
аспектами навчання
Хочу подякувати команді Cryptology за якісний продукт. Отримав величезний буст завдяки менторам, які ділилися своїм багаторічним досвідом. Всі запити, із якими я прийшов на воркшоп, я для себе закрив. Особливо хочу подякувати за те, що зміг попрацювати під час другого місяця із сенсеєм @vladgap Переданий безцінний досвід і стріми Влада-це скарб. Надзвичайно радий, що зміг в рази покращити свої нав...
WORKSHOP
Олег
ОЛЕГ
5
рейтинг за
аспектами навчання
Я 6 хотів висловити свою подяку за можливість взяти участь у воркшопі. Велике спасибі трейдерам, які підготували для нас матеріали та поділилися своїм опитом. Особливо вдячний трейдеру @Garry за роботу, за розбір торгових журналів і направлення в правильне русло. Цей воркшоп став для мене справжнім бустом для розвитку у сфері трейдингу, і я щиро вдячний Cryptology за цю можливість. Дуже Вам Всім д...
WORKSHOP
Полиюх
ПОЛИЮХ
5
рейтинг за
аспектами навчання
Всех приветствую Хочу поблагодарить менторов и причастных из команды Cryptology к нашему обучению и результативному окончанию WorkShop 4 !!! Было приятно учится и одновременно отдыхать при работе с Вами. Информация которую Вы дали легко усваивается и дает реальное понимание движения цены, что совместно с практикой подняло мой скил на новый уровень. Результат не заставил себя долго ждать и уже дае...
INTRADAY
Aleksandr15474
ALEKSANDR15474
5
рейтинг за
аспектами навчання
Ребят всем привет,залетел на интро на 3 месяца,здесь по факту 3-4 дня,но комфортно,ребята правда делаю очень достойный продукт,все понятно,отвечают на все вопросы,чекнул ноушен,очень много инфы,был в других дискордах,но никто не дотягивает до криптолоджи,вообще не жалею что купил на 3 месяца,так же офигел от количестов стримов здесь,и отдельно что хочу сказать , чего не видел и не читал у других к...
INTRADAY
crypto33x
CRYPTO33X
5
рейтинг за
аспектами навчання
В октябре этого года впервые взял аккаунт на тфф(специально сделал скрин до входа в Интру ). Имея ноль представлений о том, как торговать см на форекс рынке я бескомпромиссно слил аккаунт почти достигнув дна. В это же время наткнулся на ваше сообщество и 1-го ноября я наконец-то попал в сюда. Забросил акк на ТФФ, начал изучать Интру и зависать тут сутками напролёт. Взял новый аккаунт на Пипсах....
INTRADAY
kot3331
KOT3331
5
рейтинг за
аспектами навчання
Всех приветствую, я новенький в Интре. Я был не многословен, но за два месяца я многому научился, в Notion просмотрел +40 часов всех стримов которые принесли мне большой вклад так же стримы @Garry ?? @cobask ?? @Kudo ?? мое почтение стримы просто улет . Много нового увидел и узнал по вашим сделкам, стримам, подчеркнул для своей тс важные факторы, я действительно многое внутри себя поменял, а такж...
ON-LINE-SCHOOL
LarsFurvus
LARSFURVUS
5
рейтинг за
аспектами навчання
Вітаю. Я пройшов 10 поток навчання, Advanced. Хочу подякувати всім менторам, які вклали свої сили, кураторам, адмінам чатів і команді, з якою я безпосередньо не мав контакту. Навчання дало мені сильний буст як початківцю. Попереду ще роки становлення, але Cryptology дало фундаментальні знання, за допомогою яких я відчуваю себе впевнено і маю чіткий план дій. Цей проект найкращий на ринку України,...
INTRADAY
gromFX
GROMFX
5
рейтинг за
аспектами навчання
Благодарен всей команде cryptology за моё первое образование в сфере трейдинга и помощь в приобретении новой профессии , первые шаги в это мир я получил благодаря вам и рад что с Вами продолжаю этот путь , следующий год надеюсь что смогу добиться намеченной цели и благодарю своего наставника @vlad_vim за помощь в этом не простом пути . Всех с новым 2024 годом. всем нам Победы!
INTRADAY
JakeGreen
JAKEGREEN
5
рейтинг за
аспектами навчання
За последние 2 месяца в интре по ощущениям я сильно продвинулся и узнал прям кучу крутых и интересных штук. С пониманием, что дальнейший путь это по сути фриролл (я не теряю деньги на трейдинге), усилилось желание углубляться в эту сферу и бить её на дистанции. Следующий чек-поинт - вывести налом все деньги, что я когда-либо заводил в крипту, и тогда это будет прям чистый фриролл. Огромное спаси...
WORKSHOP
Георгий
ГЕОРГИЙ
5
рейтинг за
аспектами навчання
Это был очень сильный буст Я пришел на workshop спустя месяц после курса Pro 8.0 с непониманием как строить контекст , что хочу увидеть на графике , Благо @vladgap & @cobask помогли решить этот вопрос довольно быстро так как Максим оказался мне очень близок и мне легко удалось его понять, мне очень сильно понравилось работать по его торговой стратегии , она очень комфортная , простая и интересная...
WORKSHOP
Юра
ЮРА
5
рейтинг за
аспектами навчання
Хочу подякувати команді Cryptology за якісний продукт. Отримав величезний буст завдяки менторам, які ділилися своїм багаторічним досвідом. Всі запити, із якими я прийшов на воркшоп, я для себе закрив. Особливо хочу подякувати за те, що зміг попрацювати під час другого місяця із сенсеєм @vladgap Переданий безцінний досвід і стріми Влада-це скарб. Надзвичайно радий, що зміг в рази покращити свої нав...
WORKSHOP
Олег
ОЛЕГ
5
рейтинг за
аспектами навчання
Я 6 хотів висловити свою подяку за можливість взяти участь у воркшопі. Велике спасибі трейдерам, які підготували для нас матеріали та поділилися своїм опитом. Особливо вдячний трейдеру @Garry за роботу, за розбір торгових журналів і направлення в правильне русло. Цей воркшоп став для мене справжнім бустом для розвитку у сфері трейдингу, і я щиро вдячний Cryptology за цю можливість. Дуже Вам Всім д...
WORKSHOP
Полиюх
ПОЛИЮХ
5
рейтинг за
аспектами навчання
Всех приветствую Хочу поблагодарить менторов и причастных из команды Cryptology к нашему обучению и результативному окончанию WorkShop 4 !!! Было приятно учится и одновременно отдыхать при работе с Вами. Информация которую Вы дали легко усваивается и дает реальное понимание движения цены, что совместно с практикой подняло мой скил на новый уровень. Результат не заставил себя долго ждать и уже дае...
INTRADAY
Aleksandr15474
ALEKSANDR15474
5
рейтинг за
аспектами навчання
Ребят всем привет,залетел на интро на 3 месяца,здесь по факту 3-4 дня,но комфортно,ребята правда делаю очень достойный продукт,все понятно,отвечают на все вопросы,чекнул ноушен,очень много инфы,был в других дискордах,но никто не дотягивает до криптолоджи,вообще не жалею что купил на 3 месяца,так же офигел от количестов стримов здесь,и отдельно что хочу сказать , чего не видел и не читал у других к...
INTRADAY
crypto33x
CRYPTO33X
5
рейтинг за
аспектами навчання
В октябре этого года впервые взял аккаунт на тфф(специально сделал скрин до входа в Интру ). Имея ноль представлений о том, как торговать см на форекс рынке я бескомпромиссно слил аккаунт почти достигнув дна. В это же время наткнулся на ваше сообщество и 1-го ноября я наконец-то попал в сюда. Забросил акк на ТФФ, начал изучать Интру и зависать тут сутками напролёт. Взял новый аккаунт на Пипсах....
INTRADAY
kot3331
KOT3331
5
рейтинг за
аспектами навчання
Всех приветствую, я новенький в Интре. Я был не многословен, но за два месяца я многому научился, в Notion просмотрел +40 часов всех стримов которые принесли мне большой вклад так же стримы @Garry ?? @cobask ?? @Kudo ?? мое почтение стримы просто улет . Много нового увидел и узнал по вашим сделкам, стримам, подчеркнул для своей тс важные факторы, я действительно многое внутри себя поменял, а такж...

Безкоштовний курс у сфері криптовалют та трейдингу
Пройдіть безкоштовний курс та дізнайтесь, наскільки трейдинг підходить саме Вам
Безкоштовний курс у сфері криптовалют та трейдингу
БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ ТРЕЙДИНГУ - ЦЕ СКАМ?
Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці? Ну, загалом так, але далеко не завжди! Безкоштовні курси трейдингу можуть бути корисними. Не все те, що криптовалюта навчання з нуля безкоштовно - скам, але є низка факторів, які варто врахувати:

Якість матеріалів. Деякі безкоштовні курси можуть надавати базову інформацію, але не завжди вони покривають усі аспекти трейдингу або криптовалют.
Надійність та авторитетність. Важливо досліджувати ресурси та переконатися, що вони надають актуальну та достовірну інформацію. Рекомендації від досвідчених трейдерів або перевірені освітні платформи можуть бути більш надійними.
Приховані платні послуги. Іноді безкоштовні курси можуть запропонувати базовий матеріал, але для отримання розширених знань або функціоналу доведеться перейти на платні плани. Це нормально, але важливо розуміти, що такі послуги можуть бути не безкоштовними зрештою.
Особиста відповідальність. Так, трейдинг навчання безкоштовно можливе, але успіх у трейдингу залежить від самодисципліни, практики і постійного навчання. Безкоштовні курси можуть бути хорошим початком, але самостійна робота і практика відіграють ключову роль в успіху.
Не всі безкоштовні курси скам, але обираючи такі ресурси, важливо бути уважним, перевіряти їхню якість і переконуватися, що вони відповідають вашим освітнім потребам.

КУРСИ З КРИПТОВАЛЮТИ БЕЗКОШТОВНО - ЧОМУ ВАРТО ПОЧИНАТИ САМЕ З ЦЬОГО?
Безкоштовні курси з криптовалюти - це чудова відправна точка для початківців. Ось чому:

Безкоштовні курси з криптовалюти - це чудова відправна точка для початківців. Ось чому:
Освоєння базових понять. Курси трейдингу безкоштовно зазвичай пропонують базову інформацію про криптовалюти, їхні технології та основи трейдингу. Це допоможе зрозуміти, чим займається ринок криптовалют і які інструменти використовують трейдери.
Тестування інтересу. Ці курси дають можливість зрозуміти, наскільки трейдинг криптовалютами цікавий особисто для вас. Це шанс вивчити основи й оцінити, чи варто заглиблюватися в цю тему.
Вивчення ресурсів. Безкоштовні курси можуть бути ключем до пошуку найкращих освітніх ресурсів. Вони можуть підказати, які аспекти трейдингу криптовалют вам цікаві та де можна знайти глибшу інформацію.
Таким чином, почати з безкоштовних курсів з криптовалют - це чудовий спосіб познайомитися з темою без фінансових ризиків і прийняти рішення, чи варто глибше занурюватися у світ трейдингу криптовалют.
回复

使用道具

匿名  发表于 2024-4-24 11:46:32
回复

使用道具

匿名  发表于 2024-4-24 11:51:58
Android-устройства стали реальным центром мирового масштаба, предлагая большое разнообразие игр и программ для повседневных задач. В этом пособии мы рассмотрим разнообразные аспекты использования игр и программ на устройствах под управлением Android.

Так же смотрите:

<a href="https://android-game-mod.com/8163-download-otr-offroad-car-driving-game-mod-unlimited-coins-for-android.html">https://android-game-mod.com/8163-download-otr-offroad-car-driving-game-mod-unlimited-coins-for-android.html</a>
<a href="https://root-apk.com/11632-download-hack-american-pizza-magadan-free-ad-mod-for-android-ver-65.html">https://root-apk.com/11632-download-hack-american-pizza-magadan-free-ad-mod-for-android-ver-65.html</a>
<a href="https://root-apk.com/15265-download-hack-volume-booster-goodev-free-ad-mod-for-android-ver-681.html">https://root-apk.com/15265-download-hack-volume-booster-goodev-free-ad-mod-for-android-ver-681.html</a>
<a href="https://android-game-mod.com/5130-download-stick-ball-game-mod-unlimited-money-coins-for-android.html">https://android-game-mod.com/5130-download-stick-ball-game-mod-unlimited-money-coins-for-android.html</a>
<a href="https://root-apk.com/5234-download-hack-clicker-heroes-unlocked-all-mod-for-android-ver-271.html">https://root-apk.com/5234-download-hack-clicker-heroes-unlocked-all-mod-for-android-ver-271.html</a>


Если ничего не нашли то:

https://droid-apk.ru/11364-skachat-disney-volshebnyy-turnir-mod-vzlom-menyu-na-android.html
https://droid-apk.ru/3908-skachat-battle-of-sea-pirate-fight-mod-vzlom-mnogo-deneg-na-android.html
https://droid-mob.com/2703-download-carrom-party-mod-unlimited-money-coins-apk-for-android.html
https://droid-apk.ru/6428-skachat-solitaire-royals-matching-game-mod-vzlom-beskonechnye-monety-na-android.html
https://droid-apk.ru/6958-skachat-slots-royale-777-vegas-casino-mod-vzlom-unlocked-na-android.html


Android предлагает доступ к разнообразным играм и программам через официальный магазин приложений и альтернативные источники. Эти приложения могут варьироваться от игр различных жанров до полезных инструментов для оптимизации времени. Мы рассмотрим, как отыскать, установить и запустить игры и программы на вашем устройстве Android.

<a href="https://www.tumblr.com/vzlom-android-mods/746665744611295232/igry-programmy-android">https://www.tumblr.com/vzlom-android-mods/746665744611295232/igry-programmy-android</a>


Если вам интересны взломанные игры, вы можете посетить сайт <a href="https://androider-hacks.ru">https://androider-hacks.ru</a> для получения дополнительной информации.

Игры для Android: П Игры для Android: П Программы для Android: Полное руководство для фанатов<  412ecbd  

https://teletype.in/@androidmods/t352NychKhe
回复

使用道具

匿名  发表于 2024-4-24 12:13:37
Android-устройства стали истинным игровым мирового масштаба, предлагая огромное разнообразие развлечений и приложений для повседневных задач. В этом гайде мы рассмотрим разные аспекты использования развлечений и приложений на устройствах под управлением Android.

Так же смотрите:

<a href="https://vzlom-mod-games.ru/3975-skachat-ten-crush-ten-krash-vzlom-mod-mnogo-deneg-poslednyaya-versiya-086-4pda-apk-dlya-android.html">https://vzlom-mod-games.ru/3975-skachat-ten-crush-ten-krash-vzlom-mod-mnogo-deneg-poslednyaya-versiya-086-4pda-apk-dlya-android.html</a>
<a href="https://vzlom-android-igry.ru/10967-skachat-tuk-tuk-rickshaw-3d-game-vzlom-mnogo-deneg-razblokirovannaya-versiya-na-android.html">https://vzlom-android-igry.ru/10967-skachat-tuk-tuk-rickshaw-3d-game-vzlom-mnogo-deneg-razblokirovannaya-versiya-na-android.html</a>
<a href="https://vzlom-mod-games.ru/1684-skachat-animal-master-uboynoe-safari-animal-master-vzlom-mod-beskonechnye-dengi-poslednyaya-versiya-115-besplatno-na-5play-dlya-android.html">https://vzlom-mod-games.ru/1684-skachat-animal-master-uboynoe-safari-animal-master-vzlom-mod-beskonechnye-dengi-poslednyaya-versiya-115-besplatno-na-5play-dlya-android.html</a>
<a href="https://vzlom-android-igry.ru/9688-skachat-rilakkuma-farm-vzlom-beskonechnye-monety-rezhim-boga-na-android.html">https://vzlom-android-igry.ru/9688-skachat-rilakkuma-farm-vzlom-beskonechnye-monety-rezhim-boga-na-android.html</a>
<a href="https://mods-menu.ru/1653-skachat-naydi-slova-na-android-igra-dlya-nastoyaschih-geymerov.html">https://mods-menu.ru/1653-skachat-naydi-slova-na-android-igra-dlya-nastoyaschih-geymerov.html</a>


Если ничего не нашли то:

https://android-game-mod.com/5064-download-merge-empress-merge-games-mod-unlimited-money-gems-for-android.html
https://android-game-mod.com/6919-download-hair-challenge-dancing-race-3d-mod-unlimited-money-coins-for-android.html
https://root-apk.com/3225-download-hack-write-it-korean-free-shopping-mod-for-android-ver-3119.html
https://android-game-mod.com/3095-download-ludo-board-game-extra-fun-mod-unlimited-money-for-android.html
https://root-apk.com/2457-download-hack-777-slots-real-casino-unlimited-coins-mod-for-android-ver-varies-with-device.html


Android предлагает доступ к разнообразным играм и программам через официальный магазин приложений и альтернативные источники. Эти приложения могут варьироваться от игр различных жанров до полезных инструментов для улучшения работы. Мы рассмотрим, как найти, установить и запустить игры и программы на вашем устройстве Android.

<a href="https://vzlom-android-mods.bloggersdelight.dk/igry-i-programmy-dlya-android/">https://vzlom-android-mods.bloggersdelight.dk/igry-i-programmy-dlya-android/</a>


Если вам интересны взломанные и модифицированные версии игр, вы можете посетить сайт <a href="https://vzlom-android-igry.ru">https://vzlom-android-igry.ru</a> для дополнительной информации.

Игры для Android: П Игры для Android: Полное руководство для фанатов< Программы для Andro  2ecbd0f  

https://zenwriting.net/vzlom-android-mods/h1-tema-putevoditel-po-populiarnym-igram-i-programmam-dlia-android-h1
回复

使用道具

匿名  发表于 2024-4-24 12:35:47
回复

使用道具

匿名  发表于 2024-4-24 13:02:24

custom letter proofreading site for mba


Douglas Peters from Carlsbad was looking for custom letter proofreading site for mba

Dewayne Barnes found the answer to a search query custom letter proofreading site for mba


ESSAYERUDITE.COM





custom letter proofreading site for mba










phd thesis digital image processing
funny math homework answers
critical ghostwriting website
professional homework editor websites for school
cheap literature review ghostwriting for hire online
book review writers sites uk
top expository essay ghostwriters service for mba
pa teacher application essays
business plan words
spelling resume in microsoft word
resume cover email examples
plagued business plan
help me write social studies thesis proposal
professional college blog examples
some people think that extreme sport help to build character opinion essay
custom dissertation introduction ghostwriting website for school
top mba essay proofreading site online
understanding and critiquing qualitative research papers lee p
resume emphasizing experience
citation of research paper
custom best essay ghostwriting website usa
apa format title page for term paper
tell tale heart essay titles
hindi essay writing-diwali
professional research proposal ghostwriters sites online
academic writing footnotes and citations
good introduction research papers
problem solution essay ideas for kids
the ramayana literary analysis
sample of digicel business plan
cover letter software developer fresher
columbine susan essay
ocean pollution essays free
great research paper examples
best best essay proofreading site for mba
purpose of an illustration essay
esl dissertation editing site for masters
can computers replace teachers opinion essay
best presentation writers sites
professional resume service cincinnati
high school essay contests 2013
essays about julius caesar the play
science project research papers examples
how to write progress
top personal essay ghostwriting websites uk
resume property management maintenance technician
help with  cheap rhetorical analysis essay on trump
popular annotated bibliography ghostwriter websites us
thesis binding edinburgh leith
essay on laughter
pigtail business plan
school behavior specialist resume
pay for your assignment
outstanding management resume
esl presentation ghostwriting services for school
sample of a file clerk resume
deployment analyst resume
write my custom essay on hillary clinton
use of reference in research paper
product manager resume roadmap
esl dissertation conclusion proofreading website for college
cheap business plan editor for hire online
sba format business plan
college essay for art school
professional course work writing service for masters
dissertation proposal ghostwriters for hire usa
top term paper writer for hire ca
argument paper topics
top term paper writer sites for university
accountant cover letter samples resume
pay to get education dissertation conclusion
how to continue a resume into a second page
custom speech editor for hire uk
good ideas evaluation essays
resume tips mortgage
how to write in lao
thesis knowledge management
popular home work writers sites for masters
free professional resume software
top application letter writer services usa
how do i make a powerpoint

top expository essay writer services usa
organic way to grow essay contest 2013
cheap research proposal writing service us
professional problem solving writers sites for phd
george orwell pacifism essay
回复

使用道具

匿名  发表于 2024-4-24 13:18:18
Android-устройства стали истинным игровым мирового масштаба, предлагая великое разнообразие программ и игр для различных нужд. В этом гайде мы рассмотрим разные аспекты использования программ и игр на устройствах под управлением Android.

Так же смотрите:

<a href="https://android-apk-mods.ru/34-vzlomannaya-sonic-dash-na-android-beskonechnye-dengi-besplatno.html">https://android-apk-mods.ru/34-vzlomannaya-sonic-dash-na-android-beskonechnye-dengi-besplatno.html</a>
<li><a href="https://androider-hacks.ru/1942-skachat-vzlom-bounce-ball-6-roller-ball-6-bouns-boll-6-mod-mnogo-deneg-na-android.html">https://androider-hacks.ru/1942-skachat-vzlom-bounce-ball-6-roller-ball-6-bouns-boll-6-mod-mnogo-deneg-na-android.html</a></li>
<a href="https://android-apk-mods.ru/2391-skachat-vigo-video-na-android-ad-free.html">https://android-apk-mods.ru/2391-skachat-vigo-video-na-android-ad-free.html</a>
<a href="https://android-apk-mods.ru/5243-vzlomannaya-magic-ball-2d-survivor-io-na-android-beskonechnye-monety-besplatno.html">https://android-apk-mods.ru/5243-vzlomannaya-magic-ball-2d-survivor-io-na-android-beskonechnye-monety-besplatno.html</a>
<a href="https://android-boost.ru/1866-skachat-vzlomannuyu-gta-chinatown-wars-na-android-vzlom-vse-otkryto.html">https://android-boost.ru/1866-skachat-vzlomannuyu-gta-chinatown-wars-na-android-vzlom-vse-otkryto.html</a>


Если ничего не нашли то:

https://vzlom-android-igry.ru/8871-skachat-simulyator-gruzovika-evropa-2-vzlom-mnogo-monet-razblokirovannaya-versiya-na-android.html
https://vzlom-mod-games.ru/4219-skachat-dice-craft-merge-puzzle-days-kraft-vzlom-mod-mnogo-deneg-poslednyaya-versiya-075-4pda-apk-dlya-android.html
https://vzlom-android-igry.ru/8965-skachat-world-bus-driving-simulator-vzlom-beskonechnye-monety-razblokirovannaya-versiya-na-android.html
https://vzlom-mod-games.ru/1543-skachat-kung-fu-heros-fighting-game-upergeroyskiy-fayting-kungfuigry-vzlom-mod-menyu-poslednyaya-versiya-034-na-5pley-besplatno-dlya-android.html
https://vzlom-android-igry.ru/755-skachat-desa-kutukan-multiplayer-vzlom-mnogo-deneg-mod-menyu-na-android.html


Android предлагает доступ к различным играм и программам через Google Play Store и дополнительные источники. Эти приложения могут варьироваться от игр разных жанров, от полезных инструментов для продуктивности. Мы рассмотрим, как отыскать, установить и использовать игры и программы на вашем устройстве Android.

<a href="https://zenwriting.net/vzlom-android-mods/h1-tema-putevoditel-po-populiarnym-igram-i-programmam-dlia-android-h1">https://zenwriting.net/vzlom-android-mods/h1-tema-putevoditel-po-populiarnym-igram-i-programmam-dlia-android-h1</a>


Если вам интересны модифицированные приложения, вы можете посетить сайт <a href="https://android-boost.ru">https://android-boost.ru</a> для дополнительной информации.

Развлечения для Android: Полное руководство для геймеров< Программы для Android: Полное руководство для пользователей< Развлечения для Android: Полное руководство для пользователей<  95_8347  

https://telegra.ph/Novye-igry-i-programmy-dlya-Android-04-02
回复

使用道具

匿名  发表于 2024-4-24 13:22:15

blessings of christmas essay contest

Mark Porter from Pueblo was looking for blessings of christmas essay contest

Denzel Crawford found the answer to a search query blessings of christmas essay contest


ESSAYERUDITE.COM





blessings of christmas essay contest










best dissertation results ghostwriter sites gb
used book business plan
essay on common wealth games 2010
resume trainee pilot
holiday jobs for teenagers essay
essay about butterflies
data quality analyst cover letter
cheap best essay ghostwriting for hire
wallace federer essay
best business plan ghostwriting websites for college
best masters essay proofreading services for mba
data architect resume objective
how to write acknoledgement
cheap critical analysis essay ghostwriter websites for school
essayer casque schuberth
introduction world war 2 essay
literary analysis on jay gatsby
siddharta resume
abd dissertation survival guide
4 4 coordinate systems homework solutions
esl school critical essay examples
greek gods homework help
buy definition essay
college essay topic generator
esl course work writers sites ca
cover letter for volunteer work
essay my favorite place
arts create essay integrated language photo
biographical narrative examples essay
kak sostavit resume na rabotu v dubai
mla handbook for writers of research papers 5th edition online
types of history essay questions
sample essay for nursing scholarship application
tips writing comparing contrasting essay
compare and contrast essay assignment sheet
ideas for a complex process essay
how to write table of contents in ms word
essay on youth volunteerism
outstanding management resume
essay on self-expression
management consulting business plan coaching company
thesis on consumer behaviour
sample resume uk jobs
pay to do professional scholarship essay on pokemon go
best report ghostwriters sites for university
support thesis for lord of the flies
write top descriptive essay on shakespeare
esl dissertation proposal writing website online
best admission paper ghostwriters website au
popular book review editor websites for phd
aussie resume writer
essay on importance of neatness
popular admission paper writers website for mba
john locke essay on personal identity
to write a leeter of
essays on school assessments
tentative thesis definition
professional homework writers site online
andromeda strain book critical review essay
medical school admissions essay book
freshers software testing resume sample
popular report ghostwriters website uk
essay on privatisation of higher education in india
sample resume for technical support engineer fresher
how to write a simple database program
on peut essayer
current college student resume templates
how to write october in spanish
top cv ghostwriters service au
write tourism dissertation
robert half resume sample
thesis 15 wordpress
how to write a cover letter example
how to write a resumes for students
essay on cogito ergo sum
top rhetorical analysis essay writer website uk
custom school book review help
write my math course work
why i must do my homework
popular thesis ghostwriter for hire for school
resume iwork pages
clinical research associate cover letter
resume contacts list
to create resume
miranda hutchinson resume
voyageur sans bagage resume
cuny act sample essays
scp resume file transfer
resume objective continuous improvement
top masters essay ghostwriters services
data encoder resume objective
professional scholarship essay editor site for college
professional content writers sites
the lottery short story thesis
8th essay grade persuasive
online resume maker professional
research paper outline chicago style
essay outline on child abuse

good english literature dissertation topics
analytical synthesis essay
free sample canadian business plan format
how to write a good english paragraph
sandwich book report ideas
good objective for education resume
professional dissertation ghostwriting website for masters
dissertation help glasgow
writing a college resume
回复

使用道具

匿名  发表于 2024-4-24 13:33:54
Індивідуальне навчання трейденгу Школа трейдингу – це індивідуальні заняття з практикуючим трейдером. Курс побудований на принципах коучингу, коли викладач пропрацьовує практичні навички разом з студентом, вказує на помилки і визначає шляхи вирішення таких помилок разом з учнем. Торгівля на біржі ефективний метод примноження капіталу. Дохід від біржових операцій може досягати сотні відсотків річних. Але для того, щоб ефективно торгувати на біржі, необхідно володіти спеціальними знаннями. Можна вивчити принципи торгівлі на біржі самостійно витративши на це чимало  часу, а можна пройти навчання з досвідченим трейдером, який застереже від типових помилок, розповість як правильно торгувати, як використовувати ризик менеджмент і як ефективно заробляти на біржі. Викладач працює з кожним учнем індивідуально, внаслідок чого, є можливість оптимізувати програму навчання в залежності від рівня трейдера. Якщо Ви початківець, то теоретичних занять буде більше, якщо вже маєте досвід торгівлі на біржі, але у Вас щось не виходить, то робота буде зосереджена саме на проблемних питаннях та спрямована на вироблення успішної торгової стратегії. У процесі навчання: Ви дізнаєтеся про переваги та ризики біржової торгівлі Вивчете поняття і закони технічного аналізу Зможете визначати точки входу і виходу з позиції Вмітеме застосовувати ризик менеджмент Зможете розробити власну торгову стратегію Набудете навичок роботи в біржевому терміналі Вартість навчання: Ціна одного заняття 600 грн. В процесі навчання викладач разом з учнем визначають необхідну кількість занять Чому обирають індивідуальне навчання трейдингу: Гнучкий графік навчання Максимум практики, мінімум теорії Аналіз кожної угоди з викладачем Уроки проходять в онлайн режимі Програма навчання адаптується, відповідно до рівня знань трейдераМаксимум практики, минимум теории Щоб записатися на індивідуальне навчання трейдингу, заповніть форму-заявку: Имя* Телефон* E-mail* Skype Антиспам 7+6=? Питання та відповіді щодо біржової торгівлі Словник термінів Московська біржа Підписатись на розсилки Email* Запит на консультацію Name* Тelephone* Антиспам 3+2=?
回复

使用道具

返回列表 发新帖 回复
高级模式
B Color Image Link Quote Code Smilies

本版积分规则

Archiver|手机版|小黑屋|《铭文天下》官方论坛

GMT+8, 2024-6-29 19:14 , Processed in 0.037591 second(s), 9 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2013 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表